20 lipca 2012

Body butter
Bogate masła do ciała są idealne do bardzo przesuszonej, odwodnionej skóry, która potrzebuje silnej dawki nawilżenia i regeneracji,zwłaszcza w i po zimie, gdzie skóra pod warstwami ubrań jest przesuszona do granic możliwości,a także po lecie, kiedy to po licznych ekspozycjach na słońce i silnym nasłonecznieniu skóra również potrzebuje odżywczego zastrzyku.
Ale nie tylko. Są też świetną alternatywą dla osób, które nie koniecznie systematycznie i codziennie nawilżają swoją skórę balsamami ;-) 
Obecnie w mojej łazience testuję dwa masła, Super Supreme Body Butter marki Sephora, oraz Bogate Masło do Ciała Home Spa marki Pat&Rub.
Oba masła świetnie spełniają swoje funkcje, są bardzo wydajne, pięknie pachną, nie zostawiają tłustej warstwy na skórze.
Pat&Rub zawiera w 100% naturalne składniki posiadające certyfikaty ekologiczne, nie zawiera składników pochodzących z ropy naftowej, silikonów, glikolu propylenowego ani pegów, sztucznych barwników i konserwantów. Pachnie cytrusowo. Bardzo fajnie nawilża i dobrze regeneruje skórę.
Masło Sephory pachnie bardzo delikatnie i przyjemnie. Konsystencja przypomina mus, świetnie się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy ale skóra bardzo długo jest nawilżona. Dodatkowo, opakowanie to aż 470 ml, a kosmetyk jest super wydajny,więc zagości u nas na dłużej. 

Oba kosmetyki są naprawdę godne polecenia, dla eko maniaków zdecydowanie Pat&Rub, po dłuższym stosowaniu Sephory, zauważyć można dodatkowo poprawę elastyczności skóry.
 

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...